1 Aralık 2010 Çarşamba

CAM Marka Geniş Kare Oyun Parkı 110X118X75cm
Ürün Özellikleri

6.aydan itibaren kullanıma uygundur.
İtalyan Cam Marka Harika Bir Oyun Parkı.
118 x 110 cm ve 75 cm. yüksekliğinde, katlanabilen, 4 adet tutma kulplu, yumuşak tabanlı, kolay temizlenebilen bir oyun parkı..


Oğlumuz 4.5 aylıkken ayağa kalktığı için sürekli kulağının ya da başının üzerine düşüyordu. İçine sünger kestirtip kullandık. 10cm kalınlığında iyi kalite çekyatlarda kullanılan gri süngeri de beraberinde vereceğiz. Ayrıca çocuklu misafir geldiğinde bebeği güvende tutmak için de ideal. Küçük ağabeyi ve ablası olan bebeklerin anneler bu oyun parkı ile rahat edebilirler. İkiz bebeklerin oyun alanı olarak da kullanabilirsiniz.
Tutma kulplarına ilk zamanlar oyuncak asıyorduk. Sonraları oğlumuz ayağa kalkınca oralardan tutunarak yürüme çalışmalarına başladı ve ilk adımlarını oyun parkı içinde güvenle attı.
Eklediğim resimlerden görebileceğiniz gibi yan bantlarında yırtılmalar var. Buraları biz bantlamıştık. İsterseniz siz de bizim gibi bantlayabilir ya da tamamen çıkarabilirsiniz.Kullanımını etkilemeyen kısımlar olduğu için önemli değil.
Ayrıca katlanabilir özelliği olması nedeniyle oda değiştirmek kolay. Yatılı misafirlerimiz olduğunda içindeki gri sünger sayesinde bebeğimizi içinde yatırabiliyorduk. Zaman zaman yatak olarak da kullanmanız mümkün.
Oyun parkı arayan anneler için piyasadaki en geniş oyun parkı olduğunu söyleyebilirim. Biz çok araştırıp bunu bulmuştuk.
Fiyatı:10cm kalınlığındaki süngeri ile birlikte 125TL. Fiyatını webden araştırabilirsiniz..
Başakşehir'de oturuyoruz. Kargolama ücretli olacağı için elden teslim etmeyi tercih ediyoruz. İlgilenen ebeveynler iki_cocuklu_anne@hotmail.com dan benimle irtibata geçebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder